HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

9 yıl öncesinde kombi ustası Samet TAKTAK tarafından kurulan firmamız sadece bir dükkandı. Ancak kısa zamanda doğru adımlar atarak şubeleşen ve İstanbul’un 39 ilçesine yayılan kombi servis ağı ile başarıdan başarıya koştuk. %100 müşteri memnuniyeti, en uygun fiyatları ile en hızlı servisi veren firmamız 7/24 Çağrı merkezi ile hizmetinizdedir.

Samet Kombi Servis

Kombi servisi alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Önce kombinizin arızasını tespit ediyoruz ve sonrasında size yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Hangi yolun sizin için mantıklı olacağına birlikte karar veriyoruz. Verdiğimiz tüm kombi arıza iş ve işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca tamirlerimizde sadece orjinal parça kullanılmaktadır.

Neden Petek Temizleme Gereklidir ?

Petek temizleme işlemi sonrasında ısınma kaliteniz artar. Zamanla petek içerisindeki klorlu su metal ile temas ederek tortulaşır. Bu tortular sizin petek kanallarınızı tıkar. Dolayısı ile peteklerde bölgesel soğukluklar yada altı ile üstü arasında sıcaklık farkları oluşmaya başlar. Petekleri temizlenmiş ve kombi bakımı yapılarak optimize edilmiş dairede ısınma kalitesi artar. Kombiniz daha düşük derecede ve daha düşük gaz harcayarak suyu ısıtır. Hem ısınma kalitenizin artması hem de kombinizin verimli çalışması açısından petek temizliği önemlidir.